Šių metų gegužės 31 dieną Trakų bazilikoje vyko iškilmingos Šv. Mišios, kurių metu buvo paminėtos kelios svarbios progos.
Pirmiausia švęsta Švč. Trejybės iškilmė bei Sekminių oktavos pabaiga. Taip pat minėta liturginė Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elzbietą šventė – mūsų bazilikos titulo iškilmė.
Šią dieną užbaigtos ir gegužinės pamaldos, skirtos Dievo Motinos garbei.
Šv. Mišių metu taip pat melstasi Trakų miesto šventės proga – už miesto istoriją, jo kūrėjus ir puoselėtojus: didžiuosius kunigaikščius, fundatorius bei visus, prisidėjusius prie Trakų garsinimo. Ypatingai melstasi už šiandienos Trakų bendruomenę – visus gyventojus, miesto tarnautojus, mokytojus, medikus, gelbėtojus, kūrėjus ir visus, kuriems Trakai yra brangūs.
Tą pačią dieną paminėtos ir Trakų bazilikos klebono kun. Jono Varanecko kunigystės 35-osios metinės. Dėkojame už jo tarnystę, rūpestį bendruomene ir indėlį į Trakų dvasinį gyvenimą.
Nuotraukos: Trakų rajono savivaldybė ir Trakų bazilika



































